Politechnika Warszawska (PW) – publiczna politechnika założona w 1915 w Warszawie przez gen. Hansa von Beselera. Jest jedną z największych i najlepszych uczelni technicznych w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Politechnika Warszawska zajmuje od lat 1. miejsce w Polsce w „Rankingu Szkół Wyższych” wśród uczelni technicznych publikowanym przez miesięcznik „Perspektywy

Dealer i Serwis Volvo Euroservice funkcjonuje na rynku od 1967 roku i zapisuje się tym samym na kartach historii jako pierwszy dealer Volvo w Polsce. Bazując na ponad czterech dekadach doświadczenia udało nam się osiągnąć pozycję największego dystrybutora marki Volvo w naszym kraju. Obecnie dysponujemy dwoma salonami, w dwóch lokalizacjach – przy ul. Płowieckiej 62 oraz w Al. Jerozolimskich 239, w których oferujemy Państwu pełną gamę samochodów Volvo oraz oddajemy do dyspozycji grono naszych wysoko wykwalifikowanych doradców.

Diecezja Warszawsko-Praska powstała 25 marca 1992 na mocy bulli papieża Jana Pawła II Totus Tuus Poloniae Populus reorganizującej Diecezje i Prowincje w Polsce. Pierwszym Ordynariuszem nowej Diecezji został  ks. bp Kazimierz Romaniuk, obecnie funkcję tę pełni ks. abp Henryk Hoser.  Na katedrę wyznaczono kościół p.w. Św. Michała i Floriana na Pradze, konkatedrą została świątynia p.w. Matki Bożej Zwycięskiej na Kamionku. Diecezja Warszawsko-Praska obejmuje prawobrzeżną Warszawę i tereny w widłach Wisły i Bugu, ograniczone na wschodzie Kamieńczykiem, Urlami, Pniewnikiem, Kałuszynem i Latowiczem, a od południa Kołbielą i Karczewem. Nowo powstała Diecezja Warszawsko-Praska jest szczególnie zróżnicowana kulturowo i socjalnie: ok. 40% ludności posiada wykształcenie średnie i wyższe, ok. 35% to robotnicy, rzemieślnicy lub chłopo-robotnicy, reszta to rolnicy. Sama prawobrzeżna Warszawa jest również zróżnicowana, każda dzielnica stanowi odrębny świat ze swymi problemami. Już w miesiąc po powstaniu diecezji – 29 kwietnia 1992 roku – Ordynariusz powołał diecezjalny oddział Caritas, niosący na wielu płaszczyznach pomoc ludziom potrzebującym. Diecezja Warszawsko-Praska zajmuje powierzchnię 3 300 kilometrów kwadratowych. 155 parafii zamieszkuje 1 172 000…

Europa Campers działa prężnie od 1995 roku w ramach grupy Castor, projektującej i wykonującej budynki rekreacyjne i mieszkalne, karczmy i gospody w starym stylu. W 2004r. w naszej ofercie pojawiły się także elementy do budowy łodzi, jachtów i różnego rodzaju jednostek pływających, a także zabudowy do camperów i tzw. mobilne domy holenderskie.
I właśnie taki dom zbudujemy dla Ciebie. Przyjdź i zobacz oferowane przez nas domki na własne oczy. Wybierz ulubione kolory, materiały wykończeniowe, a my zajmiemy się resztą. Gwarantujemy, że nasze domy mobilne spełnią Twoje najwyższe wymagania.

Mobilne domy Europa Campers to najlepszy wybór. Sprawdź naszą aktualną ofertę iumów się na spotkanie.

BETOLAND jest producentem betonu towarowego (wilgotnego, plastycznego i półciekłego).

Ważną cechą betonu jest jego wytrzymałość na ściskanie. Gwarantowaną wartość wytrzymałości określa klasa betonu. Wytrzymałość betonu jak i jego trwałość i odporność na korozję zależą w dużej mierze od jego porowatości.

BETOLAND oferuje następujące klasy betonu:

B5
B7,5
B10
B15
B20
B25
B30
B35

Ze Smart Line Furniture 24 marzenia o idealnym wnętrzu są na wyciągnięcie ręki. Nasz firma działa na rynku polskim od 8 lat oferując meble najwyższej jakości. Stawiamy na design i inteligentne rozwiązania. Uważamy, że urządzając mieszkanie kierujemy się nie tylko wyglądem mebla, ale przede wszystkim jego funkcjonalnością. W naszej ofercie znajdziecie wszystko to, co pomoże Wam w organizacji przestrzeni w Waszym domu i stworzy niepowtarzalne wnętrze dla całej rodziny. Mamy na uwadze Wasz gust i potrzeby, dlatego znajdziesz u nas meble do każdego wnętrza. Zarówno do małych jak i dużych mieszkań, czy domów. Zwracamy szczególną uwagę na detale, ponieważ wiemy, że w nich tkwi piękno całego mebla. W swoją pracę wkładamy całe serce dzięki czemu powstają linie mebli, które podbijają serca wszystkich naszych klientów.

Wiemy, że aranżacja pomieszczeń to bardzo duże wyzwanie. Nasza witryna internetowa stworzona jest dla Was w taki sposób, abyście szybko mogli odnaleźć produkt, który Was interesuje. Dbamy także o to, aby każdy kto potrzebuje porady otrzymał ją od nas. Staramy się Was inspirować i proponujemy innowacyjne rozwiązania do Waszego salonu, czy sypialni.

Bądźcie z nami na bieżąco z nowościami i promocjami śledząc nasze kanały w mediach społecznościowych. Znajdziecie nas na Facebooku i Instagramie. Znajdziecie tam mnóstwo inspiracji wnętrzarskich, oraz dowiesz się jak wygrać ciekawe nagrody do Twojego domu.

ABK – Profesjonalizm i zaangażowanie.

ABK jest niezależną agencją komunikacji marketingowej działającą w Polsce od 1991 roku.

ABK jest współtwórcą polskiego świata reklamy: utworzyliśmy pierwszy w Polsce konkurs reklamy pod nazwą Clio Poland w latach 1991-1995, od 1996 do teraz Idea Awards, byliśmy wydawcą Katalogu Mediów i Agencji Reklamowych w latach 1992-1995, realizowaliśmy stałe cotygodniowe audycje o reklamie w Radiu Kolor (1993-1994) oraz stałe miesięczne spotkania liderów polskiej reklamy w radiu ZET oraz warszawskiej TVP (1993-1994).

ABK zostało założone przez Romana Fedorczuka posiadającego wieloletnie zawodowe doświadczenie na rynku amerykańskim: licencja SAG (Screen Actors Guild), AFTRA (American Federation of Theater and Radio Artists), członek AAA ( American Advertising Association), AAA (American Arbitration Association). Ukończył studia na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej, studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa Politechniki Warszawskiej oraz na Wydziale Mechanicznym Columbia University w Nowym Yorku.

ABK oferuje kompleksową obsługę w obszarach reklamy, organizacji imprez, public relations, tworzenia stron internetowych i marketingu w mediach społecznościowych (komunikacja marketingowa).

ABK specjalizuje się w tworzeniu strategii i realizacji programów marketingowych dla firm dysponujących ograniczonym budżetem.

ABK to młody, zaangażowany zespół profesjonalistów gotowych na wyzwania, łączących wiedzę, długoletnie doświadczenie, kreatywność, a przede wszystkim zaangażowanie i profesjonalizm w pracę, którą wykonuje na rzecz naszych Klientów tworząc unikalne rozwiązania.

PolishGolf jest programem komunikacji marketingowej, którego celem jest integracja i kompleksowa komunikacja poprzez szereg działań związanych z golfem.

Wawa Golf

ul. Batorego 10
02-591 Warszawa
tel. : 668-221-749
e-mail: lukasz@wawagolf.pl

Partnerzy