Politechnika Warszawska (PW) – publiczna politechnika założona w 1915 w Warszawie przez gen. Hansa von Beselera. Jest jedną z największych i najlepszych uczelni technicznych w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Politechnika Warszawska zajmuje od lat 1. miejsce w Polsce w „Rankingu Szkół Wyższych” wśród uczelni technicznych publikowanym przez miesięcznik „Perspektywy

Dealer i Serwis Volvo Euroservice funkcjonuje na rynku od 1967 roku i zapisuje się tym samym na kartach historii jako pierwszy dealer Volvo w Polsce. Bazując na ponad czterech dekadach doświadczenia udało nam się osiągnąć pozycję największego dystrybutora marki Volvo w naszym kraju. Obecnie dysponujemy dwoma salonami, w dwóch lokalizacjach – przy ul. Płowieckiej 62 oraz w Al. Jerozolimskich 239, w których oferujemy Państwu pełną gamę samochodów Volvo oraz oddajemy do dyspozycji grono naszych wysoko wykwalifikowanych doradców.

Diecezja Warszawsko-Praska powstała 25 marca 1992 na mocy bulli papieża Jana Pawła II Totus Tuus Poloniae Populus reorganizującej Diecezje i Prowincje w Polsce. Pierwszym Ordynariuszem nowej Diecezji został  ks. bp Kazimierz Romaniuk, obecnie funkcję tę pełni ks. abp Henryk Hoser.  Na katedrę wyznaczono kościół p.w. Św. Michała i Floriana na Pradze, konkatedrą została świątynia p.w. Matki Bożej Zwycięskiej na Kamionku. Diecezja Warszawsko-Praska obejmuje prawobrzeżną Warszawę i tereny w widłach Wisły i Bugu, ograniczone na wschodzie Kamieńczykiem, Urlami, Pniewnikiem, Kałuszynem i Latowiczem, a od południa Kołbielą i Karczewem. Nowo powstała Diecezja Warszawsko-Praska jest szczególnie zróżnicowana kulturowo i socjalnie: ok. 40% ludności posiada wykształcenie średnie i wyższe, ok. 35% to robotnicy, rzemieślnicy lub chłopo-robotnicy, reszta to rolnicy. Sama prawobrzeżna Warszawa jest również zróżnicowana, każda dzielnica stanowi odrębny świat ze swymi problemami. Już w miesiąc po powstaniu diecezji – 29 kwietnia 1992 roku – Ordynariusz powołał diecezjalny oddział Caritas, niosący na wielu płaszczyznach pomoc ludziom potrzebującym. Diecezja Warszawsko-Praska zajmuje powierzchnię 3 300 kilometrów kwadratowych. 155 parafii zamieszkuje 1 172 000…

Europa Campers działa prężnie od 1995 roku w ramach grupy Castor, projektującej i wykonującej budynki rekreacyjne i mieszkalne, karczmy i gospody w starym stylu. W 2004r. w naszej ofercie pojawiły się także elementy do budowy łodzi, jachtów i różnego rodzaju jednostek pływających, a także zabudowy do camperów i tzw. mobilne domy holenderskie.
I właśnie taki dom zbudujemy dla Ciebie. Przyjdź i zobacz oferowane przez nas domki na własne oczy. Wybierz ulubione kolory, materiały wykończeniowe, a my zajmiemy się resztą. Gwarantujemy, że nasze domy mobilne spełnią Twoje najwyższe wymagania.

Mobilne domy Europa Campers to najlepszy wybór. Sprawdź naszą aktualną ofertę iumów się na spotkanie.

BETOLAND jest producentem betonu towarowego (wilgotnego, plastycznego i półciekłego).

Ważną cechą betonu jest jego wytrzymałość na ściskanie. Gwarantowaną wartość wytrzymałości określa klasa betonu. Wytrzymałość betonu jak i jego trwałość i odporność na korozję zależą w dużej mierze od jego porowatości.

BETOLAND oferuje następujące klasy betonu:

B5
B7,5
B10
B15
B20
B25
B30
B35

Wawa Golf

ul. Batorego 10
02-591 Warszawa
tel. : 668-221-749
e-mail: lukasz@wawagolf.pl

Partnerzy