Akademia golfa w WaWaGolf

Akademia

Akademia WaWaGolf to miejsce, w którym wystartujesz z golfem lub rozwiniesz swoje obecne umiejętności

Akademia dla dzieci

Miejsce dla młodych, początkujących golfistów, którzy chcą nauczyć się tej wspaniałej gry. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą im odkryć swoje talenty i poprowadzą w kierunku mistrzostwa.

Akademia dla kobiet

Miejsce dla pań w każdym wieku i o każdym imieniu, które chcą rozwijać swoje umiejętności golfowe w przyjaznej i spokojnej atmosferze.

Akademia dla seniora

Akademia dla tych zawsze aktywnych. Nasza drużyna instruktorów ma wspaniałe podejście do seniorów i zawsze jest gotowa, aby pomóc w osiągnięciu ich celów.

Akademia dla każdego

Bez względu na to, czy jesteś początkującym golfistą, czy doświadczonym zawodnikiem, nasza akademia dla każdego zapewni Ci niezbędną pomoc i wsparcie w rozwijaniu Twoich umiejętności. Nasza drużyna instruktorów pracuje z graczami o różnym poziomie zaawansowania, aby pomóc im osiągnąć swoje cele i stać się mistrzami golfa.

Dlaczego warto?

Poznaj zalety Akademii golfa w klubie WaWaGolf

Instrukcje od podstaw

Akademie golfa dla początkujących zapewniają solidne wprowadzenie do podstawowych zasad, technik i umiejętności gry w golfa.

Stopniowe wprowadzanie

Taki stopniowy proces nauki zapewnia solidne fundamenty i pomaga w budowaniu pewności siebie w grze.

Dostęp do sprzętu i udogodnień

Możesz skorzystać z różnych rodzajów kijów i sprzętu, aby znaleźć te, które najlepiej pasują do twojego stylu gry i predyspozycji.

Symulatory golfowe

 TRACKMAN 4
Zarezerwuj stanowisko

Nasi Partnerzy

Dzięki wsparciu naszych Partnerów możemy się rozwijać i udoskonalać jakość świadczonych usług.
Politechnika Warszawska
© Wawa Golf Club 2023
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram