Klub golfowy

Pod patronatem Polskiego Związku Golfa, nasz profesjonalny klub golfowy zapewnia prawdopodobnie najlepsze warunki do gry na polu golfowym dla graczy o różnym poziomie zaawansowania

Zielone karty PZG

Jesteśmy dumni z faktu, że jako klub golfowy wydajemy Zielone Karty poświadczające zdobyte umiejętności golfowe. Dzięki temu, nasi gracze mają możliwość gry na polach w całym kraju oraz startu w turniejach dla początkujących. Aby dowiedzieć się więcej o Zielonej Karcie, zapraszamy do odwiedzenia strony:
http://pzgolf.pl/jak-zaczac/zielona-karta-pzg/

Karty zawodnicze

Jako Wawa Golf Club, posiadamy również karty zawodnicze - HCP PZG, które umożliwiają udział w turniejach dla doświadczonych graczy oraz grę na polach golfowych poza granicami Polski. Posiadanie karty zawodniczej HCP PZG to również przepustka do innych klubów golfowych w kraju i za granicą.

Dla klubowiczów

Nasz klub oferuje również szereg udogodnień dla członków, w tym wypożyczalnię sprzętu golfowego, strefę relaksu, klubową restaurację oraz wiele innych atrakcji dla miłośników golfa.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności golfa oraz korzystania z naszych udogodnień. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego klubu i ofert członkostwa.

 

Kontakt

Symulatory golfowe

 TRACKMAN 4
Zarezerwuj stanowisko

Nasi Partnerzy

Dzięki wsparciu naszych Partnerów możemy się rozwijać i udoskonalać jakość świadczonych usług.
Politechnika Warszawska
© Wawa Golf Club 2023
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram