• Liga studencka
    Politechniki Warszawskiej

  • Liga studencka
    Politechniki Warszawskiej

  • Liga studencka
    Politechniki Warszawskiej

Golf na uczelni

Golf na uczelni

Zapraszamy studentów uczelni wyższych na zajęcia nauki golfa.

Golf dla studentów uczelni wyższych

Zapraszamy studentów uczelni wyższych na zajęcia nauki golfa. Propagujemy naukę golfa jako formę treningu koncentracji, warsztatu oraz wyciszenia i relaksu. Zachęcamy do zdrowej rywalizacji między uczelniami. Zapraszamy po 4 reprezentantów uczelni wyższych na zajęcia, które odbywają się w poniedziałki (20:00 - 22:00) oraz środy (20:00 - 22:00) w naszym klubie golfowym WaWa Golf w Warszawie, przy ulicy Batorego 10.

Nauka golfa może przynieść studentom wiele korzyści, nie tylko w kwestii umiejętności gry, ale także jeśli chodzi o rozwijanie koncentracji, treningu cierpliwości i zdolności strategicznego myślenia. Stanowi także elitarną formę relaksu. Propagowanie zdrowej rywalizacji między uczelniami dodaje elementu motywacyjnego do udziału w zajęciach.

Poznaj Ligę studencką

Politechnika Warszawska

Dlaczego warto?

Poznaj korzyści z dołączenia do ligi studenckiej

Korzyści

Nauka golfa może poprawić umiejętności koncentracji, cierpliwości i zdolności do strategicznego myślenia.

Duch rywalizacji

Zachęcenie do zdrowej rywalizacji między uczelniami może stymulować zaangażowanie i zaowocować integracją między studentami.

Warsztat sportowy

Golf jako forma aktywności fizycznej, angażuje różne grupy mięśniowe. To nie tylko zabawa, ale także forma treningu ciała.

Symulatory golfowe

Nasi Partnerzy

Dzięki wsparciu naszych Partnerów możemy się rozwijać i udoskonalać jakość świadczonych usług.
Politechnika Warszawska
© Wawa Golf Club 2023
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram